Sporazum s PBZ Cardom o izdavanju Visa kartica članovima UHBH Prsten

Udruga Hrvata BiH Prsten zaključila je 5. ožujka 2010. godine s PBZ Cardom Sporazum o izdavanju American Express kartica članovima UHBiH Prsten, a od 2020. godine Visa kartice. Prema Sporazumu, PBZ Card se obvezuje svakog korisnika, člana Udruge Prsten kojem izda Visa karticu osloboditi plaćanja upisnine i članarine.

Dakle, samom činjenicom da ste član Udruge Prsten, PBZ Card Vam izlazi u susret te Vas oslobađa godišnjih troškova članarine te troškova naknade za vođenje računa. Kako biste ostvarili ovu pogodnost, a već ste korisnik PBZ Cardasve što je potrebno je samo da nam dostavite ispunjenu i potpisanu suglasnost za uključenje na popis korisnika Visa kartice putem e-maila: [email protected]

ili poštom na adresu:

Udruga Prsten

Gajeva 2

Ako niste korisnik, možete osobnim dolaskom u prostorije Udruge ispuniti pristupnicu za Visa karticu na koje se pogodnost odnosi, a ured Udruge će za Vas proslijediti potrebne podatke PBZ Cardu.

Bitno je pritom napomenuti da ako potpišete navedenu suglasnost ili zatražite izdanje kartice u svojstvu člana UHBH Prsten, Udruga nema pristup podacima o Vašim transakcijama, dakle na snazi su jednaki uvjeti poslovanja PBZ Carda, a na predmetnim karticama neće biti znakovlja Udruge Prsten. Članovi, korisnici kartica također zadržavaju postojeće kartice te u tom smislu neće biti nikakvih promjena. Ako imate pridružene članove, kojima su izdate dodatne kartice, možete za njih zatražiti izdanje vlastitih kartica te su isto tako oslobođeni obveze plaćanja članarine. Dovoljna je sama okolnost da su članovi Udruge Prsten.

Budući da se PBZ Card obvezao mjesečno donirati Udruzi Prsten 1% svojih sredstava od ukupno fakturiranog i redovno naplaćenog prometa, pored okolnosti da na ovaj način možete ostvariti jedinstvenu pogodnost oslobođenja plaćanja upisnine i godišnjih članarina, Vaš čin će dobiti i jednu plemenitu notu te ćete bez obveza s Vaše strane pomoći uspješnijem i kvalitetnijem radu Udruge Prsten i ostvarenju naših zajedničkih ciljeva.