tra

Podjela uskrsnih paketa članovima osječke podružnice

Članice i članovi Kluba žena i Foruma mladih Podružnice Osječko-baranjske županije bili su jako vrijedni i u vrijeme proljetne karantene, kad su pripremali prigodne darove povodom Uskrsa za sve članove Podružnice.

Darove je osigurala tvrtka Žito grupa iz Osijeka koja je donirala različite proizvode iz svojeg asortimana pristigle na paletama, a razvrstavali su ih vrijedni članovi Foruma mladih i Kluba žena. Više od 300 paketa s proizvodima Žito grupe podijelili su članovima Podružnice u prostorijama Šećeranskog doma u Osijeku.

Tom lijepom gestom mnogima je uljepšan blagdan Uskrsa, koji smo ove godine slavili u specifičnim okolnostima zbog epidemije i tad aktualne karantene. Članove Podružnice razveselili su vrijedni darovi, mnogi su te pakete proslijedili potrebitijima, a dio paketa doniran je Crvenom križu u Osijeku.

Podružnica Prsten Osječko-baranjske županije zahvalila je u ime svih članova Upravi Žito grupe na prigodnoj donaciji, kao i na potpori koju kontinuirano pružaju Podružnici.