Prsten Skip Navigation Links > Časopis

ČASOPIS "PRSTEN"

Jedan od rezultata rada Udruge "Prsten" je i izdavanje časopisa, koji informira članove, simpatizere, prijatelje i buduće članove Udruge o njenom djelovanju i aktivnostima. U svom zanimljivom i bogatom sadržaju časopis prati rad Udruge, te predstavlja aktualne projekte u Udruzi. Međutim, uloga časopisa nije samo širenje ideja i ambicija Udruge, već je njegova uloga ukazati na probleme krajeva u BiH, te za iste pronaći riješenje i omogućiti gospodarski rast, predstaviti zanimljive ljude i njihove životne priče, povezati ljude koji žele pomoći i doprinijeti razvoju zavičajnih područja, oglašavati naše poduzetnike. Pri tome ne zaboravljamo na našu kulturu i običaje, na tradiciju i vrednote, na koje smo ponosni i koje ostaju dio nas.
Dragi čitatelji Prstena, pozivamo vas da nam pišete, šaljete fotografije i zapise, vaše prijedloge i ideje kako časopis učiniti još boljim i zanimljivijim.

OGLAŠAVAJTE U ČASOPISU PRSTEN

Časopis Prsten se distribuira svim največim hrvatskim i bosanskohercegovačkim gospodarstvenicima, ministarstvima, veleposlanstvima, gospodarskim komorama i sličnim institucijama. Također, časopis redovito stiže na adrese svih fizičkih članova, tvrtki - pravnih članica, dobivaju ga brojne udruge, župe i druga okupljališta bosanskohercegovačkih Hrvata u RH i BiH.

Časopis se financira isključivo putem oglasa, stoga pozivamo cijenjene poduzetnike da rezerviraju svoj oglasni prostor u novom broju časopisa i tako pruže potporu ovom projektu! Osim toga, oglašavanje pruža odličnu promociju usluga i proizvoda tvrtke diljem Hrvatske, BiH i dijaspore. Informacije: +385 1 6133 788