Prsten Skip Navigation Links > O nama

ZAŠTO POSTATI ČLAN UBH "PRSTEN"

Učlanjenjem u Udrugu Prsten postajete dio jedne velike obitelji Hrvata iz BiH koja kroz okupljanje, upoznavanje i povezivanje međusobno posluju i surađuju na raznim projektima, te pomažu Hrvatima i drugim građanima Bosne i Hercegovine radi zaštite gospodarskih, informacijskih, znanstvenih, kukturnih, povijesnih, etničkih, nacionalnih, ekoloških, humanitarnih, prosvjetnih, socijalnih, športskih i drugih vrijednosti Hrvata iz BiH.

Mnogi poslovni subjekti unutar Udruge kao i druge eminentne tvrtke na području Republike Hrvatske, prepoznale su mnogobrojne mogućnosti djelovanja unutar Udruge te omogućile našim članovima pogodnosti u korištenju njihovih usluga.

Naša vrata su otvorena za sve ljude velikog srca i dobrih namjera, zato nam se pridružite i ispunite pristupnicu već danas!

SINERGIJA ZNANJA, IDEJA I KAPITALA

UBH „Prsten“ je nepolitička, nevladina i neprofitna udruga s ciljem i vizijom da osigura opstanak Hrvata u RH i BiH. Udruga okuplja brojne gospodarstvenike, intelektualce, liječnike, sportaše, humaniste, umjetnike i sve ljude dobre volje. Najvažniji projekt Udruge Zaklada Prsten koja stipendira ukupno 60 učenika i studenata s područja BiH. To su djeca koja su ostala bez jednog ili oba roditelja, socijalno ugroženi i nadareni učenici i studenti sa izvrsnim rezultatima i priznanjima.

Naš cilj je objediniti snage, potencijale, ideje, dobru volju, rad i organizacijske sposobnosti na jednom mjestu u svrhu razvijanja i realiziranja humanitarnih, socijalnih, kulturnih i gospodarskih projekata.

VIZIJA

UBH "Prsten" je vodeća nepolitička i neprofitna Udruga u Hrvatskoj za promicanje i zaštitu tradicije, kulture, gospodarske suradnje, druženja i humanitarnog djelovanja Hrvata u Republici Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini u cilju očuvanja temeljnih vrijednosti i jedinstva hrvatskog naroda i njegovog prosperiteta.