Prsten Skip Navigation Links > Pogodnosti članstva

Sporazum s PBZ Cardom o izdavanju Visa kartica članovima UBiH Prsten

Udruga Hrvata BiH Prsten zaključila je 5. ožujka 2010. godine s PBZ Cardom Sporazum o izdavanju American Express kartica članovima UHBiH Prsten, a od 2020. godine Visa kartice. Prema Sporazumu, PBZ Card se obvezuje svakog korisnika, člana Udruge Prsten kojem izda Visa karticu osloboditi plaćanja upisnine i članarine.

Dakle, samom činjenicom da ste član Udruge Prsten, PBZ Card Vam izlazi u susret te Vas oslobađa godišnjih troškova članarine te troškova naknade za vođenje računa. Kako biste ostvarili ovu pogodnost, a već ste korisnik PBZ Cardasve što je potrebno je samo da nam dostavite ispunjenu i potpisanu suglasnost za uključenje na popis korisnika Visa kartice putem e-maila: prsten@udruga-prsten.hr

ili poštom na adresu:

UHBiH Prsten

Ukoliko niste korisnik, možete osobnim dolaskom u prostorije Udruge ispuniti pristupnicu za Visa karticu na koje se pogodnost odnosi, a ured Udruge će za Vas proslijediti potrebne podatke PBZ Cardu.

Bitno je pritom napomenuti da ukoliko potpišete navedenu suglasnost ili zatražite izdanje kartice u svojstvu člana UBiH Prsten, Udruga nema pristup podacima o  Vašim transakcijama, dakle na snazi su jednaki uvjeti poslovanja PBZ Carda, a na predmetnim karticama neće biti znakovlja Udruge Prsten. Članovi, korisnici kartica također zadržavaju postojeće kartice te u tom smislu neće biti nikakvih promjena. Ukoliko imate pridružene članove, kojima su izdate dodatne kartice, možete za  njih zatražiti izdanje vlastitih kartica te su isto tako oslobođeni obveze plaćanja članarine. Dovoljna je sama okolnost da su članovi Udruge Prsten.

Budući da se PBZ Card obvezao mjesečno donirati Udruzi Prsten 1% svojih sredstava od ukupno fakturiranog i redovno naplaćenog prometa, pored okolnosti da na ovaj način možete ostvariti jedinstvenu pogodnost oslobođenja  plaćanja upisnine i godišnjih članarina, Vaš čin će dobiti i jednu plemenitu notu te ćete bez obveza s Vaše strane pomoći uspješnijem i kvalitetnijem radu Udruge Prsten i ostvarenju naših zajedničkih ciljeva.

RIO Rijeka - vodeća modna kuća u proizvodnji svečanih odijela

Članica Udruge Prsten tvrtka RIO d.o.o. Rijeka,  vodeća hrvatska modna kuća u proizvodnji muških odijela, sakoa, hlača, kaputa, s tradicijom duljom od 60 godina odobrava  svim pravnim i fizičkim osobama članovima Udruge Prsten popust na  svoje  proizvode od 20%, a u posebnim uvjetima ( ženidbe i smrtnog slučaja) popust od 30%,  a na ostale proizvode koje prodaju u svojim trgovinama 4%.

Dolaskom u trgovinu ili u prostorije tvrtke RIO d.o.o. Rijeka  potrebno je pokazati iskaznicu Udruge Prsten ili nazvati Tajništvo Udruge koje će potvrditi članstvo (za one članove koji još nisu dobili iskaznicu Udruge). Više o RIO d.o.o. kao modernoj tvornici koja kvalitetom i dizajnom svojih proizvoda ide u korak sa svjetskim trendovima možete saznati na  www.rio-rijeka.hr ili u trgovinama RIO do.o. diljem Republike Hrvatske. Kontakt za poslovne razgovore pravnih osoba Udruge Prsten i predstavnika tvrtke RIO d.o.o. su:  Ivan Matanović mob:  091 267 2907 i Branko Pahor mob: 091 262 22 41,  e-mail: info@rio-rijeka.hr.