ožu

Osnovan Klub poduzetnika Podružnice Osijek

U organizaciji Prstenove Podružnice Osijek, u Čepinu je 22. ožujka 2019. održana Osnivačka skupština Kluba poduzetnika Podružnice Osijek.

Tim povodom u u Polivalentnoj dvorani Country Cluba okupilo se 30-ak poduzetnika, a u ime domaćina pozdravila ih je predsjednica Podružnice Ana Stanić. Istaknula je kako tu inicijativu podržava i veći broj poduzetnika od nazočnih, kao i cijeli Izvršni odbor koji već duže vrijeme nastoji povezati brojne poduzetnike podrijetlom iz Bosne i Hercegovine u Klub poduzetnika. Ukazavši na važnost tog načina okupljanja i umrežavanja, izrazila je želju da Klub postane platforma za nove poduzetničke pothvate i sklapanje poslovne suradnje, kao i novih prijateljstava.

U ime predsjednika Udruge Pave Zubaka okupljene je pozdravio počasni predsjednik Prstena Marko Pipunić. Kao član Izvršnog odbora Podružnice izrazio je zadovoljstvo što je napokon sazrelo vrijeme za osnivanje Kluba poduzetnika unutar osječke podružnice te zaželio uspješan daljnji rad Klubu i Podružnici.

U ime predsjednika Prstenovog Kluba poduzetnika Ivice Nuića skupu se obratio dopredsjednik Udruge Anto Mandić. Predstavio je Udrugu i Klub poduzetnika te istaknuo prednost portala Ring koji svim poduzetnicima i članovima Udruge može koristiti za ostvarivanje kontakata s budućim poslovnim partnerima i mogućim poslodavcima. Također je zaželio uspješan rad, izrazivši uvjerenje da će Klub poduzetnika biti uspješan dio Podružnice Osijek.

Nakon prigodnih obraćanja tajnik Podružnice Marko Šimić iznio je plan aktivnosti za naredno razdoblje, a potom su na prijedlog Izvršnog odbora jednoglasno izabrani predsjednik Kluba Marjan Jerković te njegovi zamjenici Jurica Antunović i Drago Bagarić. Na kraju se nazočnima obratio i Marjan Jerković, zahvalio na potpori i izrazio vjeru u uspjeh Kluba, a potom su i svi okupljeni poduzetnici predstavili svoja poduzeća te je skup završio razmjenom informacija uz prigodan domjenak.