stu

Obilježena 6. godišnjica KUD-a “Prsten“ iz Varaždina

Kulturno-umjetničko društvo “Prsten“ podružnice Varaždin obilježio je 28. listopada 6. godišnjicu rada.

Tim povodom u Gornjem Knegincu okupili su se članovi KUD-a i prijatelji, a u ime UBH Prsten obratio im se predsjednik podružnice Ivica Andrić. Čestitajući svim članovima koji su dali svoj doprinos u radu KUD-a, zaželio im je i mnogo uspjeha u budućem radu.

Uz ples i pjesmu, druženje okupljenih tim povodom uvijek prati i bogata trpeza, na kojoj su razni specijaliteti i tradicionalne kulinarske delicije bosanskih Hrvata pa su se i ovom prigodom mogle kušati razne pite, meza, baklave, hurmašice, klipići,…