stu

Poštovane/i članice i članovi Udruge bosanskih Hrvata Prsten

U godini kad je Udruga bosanskih Hrvata Prsten obilježila 12 godina svoga postojanja, nastavljamo tradiciju naših pred-blagdanskih druženja na godišnjoj večeri članova i prijatelja Udruge u Osijeku.

Svečana večera održati će se u subotu, 25. studenog 2017. s početkom u 19:30 sati u dvorani ”Kristal“ u Osijeku, Ulica kneza Trpimira 12.

I ove smo vam godine pripremili poseban ugođaj i ozračje radosti druženja, bogati glazbeni program i gastronomske užitke kroz široku paletu slavonskih delicija. Za sadržajnu glazbenu noć pobrinut će se Tamburaški orkestar "Lyra", a prizvuk rodnog kraja dočarat će KUD ”Prsten" iz Osijeka.

Uz obilje dobre glazbe i veselu atmosferu kao i do sada i cijenu 150,00 kn koja uključuje konzumaciju jela i pića nadamo se lijepom druženju i provodu.

REZERVACIJE za svečanu večer primamo najkasnije do 11. studenog 2017. na e-mail adresu: ubhprstenosijek@gmail.com ili na broj telefona tajnika podružnice: 097/678-9006.

Plaćanje možete izvršiti putem žiro-računa IBAN – HR83 2390 0011 1007 2324 0 s naznakom "Donacija za svečanu večer".
Radujemo se vašem dolasku i zajedničkom druženju.

S poštovanjem,
Ana Stanić, predsjednica POUBH