Čestitka

Poštovane članice i članovi UBH Prsten,

čast nam je i zadovoljstvo što vam možemo čestitati 12. obljetnicu osnutka i uspješnog djelovanja UBH Prsten. Hvala vam na povjerenju koje ste nam iskazali izabravši nas za vodstvo Udruge Prsten. Udruga je dvanaestogodišnjim djelovanjem postala vodeća Udruga u Hrvatskoj za promicanje i zaštitu tradicije, kulture, gospodarske suradnje, druženja i humanitarnog djelovanja Hrvata podrijetlom iz BiH. Hvala vam na vjernosti, predanosti i odanosti viziji i misiji Udruge te na doprinosu koji dajete u radu Udruge Prsten.

Posebna zahvala i čestitka  utemeljiteljima UBH Prsten, bivšim predsjednicima i članovima tijela upravljanja UBH Prsten u prethodnih dvanaest godina. Nastavimo predano i odgovorno djelovati u Udruzi Prsten na ponos svih članova Udruge i hrvatskog naroda u BiH i RH.

S poštovanjem,

Mijo Marić, predsjednik