tra

Izabrano novo vodstvo Podružnice Varaždinske županije

Izborna Skupština podružnice UBH Prsten Varaždinske županije održana je 22. travnja 2017. u društvenom domu u Turčinu, gdje se tim povodom okupilo tridesetak članova podružnice.

Na početku 4. redovne skupštine okupljene je pozdravio aktualni predsjednik podružnice Mario Paurević, a potom je iznio rezultate dvogodišnjeg rada u svojem mandatu, nakon čega je uslijedilo biranje novog vodstva podružnice na dvogodišnji mandat.

Za predsjednika podružnice izabran je Ivica Andrić, a za zamjenika predsjednika Ilija Ponjavić. U izvršni odbor izabrani su: Stjepan Stjepić, Zdravko Stanić, Marko Dusper, Daniel Gavran, Slavko Pavlović, Ivan Jandrijević i Anto Matijević; u Nadzorni odbor Anto Babić, Dragan Ilić i Ivica Grgić, za blagajnika je izabran Alen Ilić, a za tajnika dosadašnji predsjednik Mario Paurević.

Prigodnim govorom okupljenima se obratio i glavni tajnik Udruge Prsten  Marjan Biškić, koji je prenio pozdrave Predsjedništva te naglasio kako trebaju biti ponosni na  kulturno  bogatstvo i vrijednosti  koje su donijeli sa sobom iz BiH i kojim  mogu obogatiti sredinu u kojoj sada žive.
Nakon završetka radnog dijela Skupštine članovi i gosti nastavili su druženje na prigodnom domjenku.