ZAŠTO POSTATI ČLAN UBH "PRSTEN"

Učlanjenjem u Udrugu Prsten postajete dio jedne velike obitelji Hrvata iz BiH koja kroz okupljanje, upoznavanje i povezivanje međusobno posluju i surađuju na raznim projektima, te pomažu Hrvatima i drugim građanima Bosne i Hercegovine radi zaštite gospodarskih, informacijskih, znanstvenih, kukturnih, povijesnih, etničkih, nacionalnih, ekoloških, humanitarnih, prosvjetnih, socijalnih, športskih i drugih vrijednosti Hrvata iz BiH.

Mnogi poslovni subjekti unutar Udruge kao i druge eminentne tvrtke na području Republike Hrvatske, prepoznale su mnogobrojne mogućnosti djelovanja unutar Udruge te omogućile našim članovima pogodnosti u korištenju njihovih usluga.

Naša vrata su otvorena za sve ljude velikog srca i dobrih namjera, zato nam se pridružite i ispunite pristupnicu već danas!