stu

Osnovan Forum mladih UBH Prsten u Varaždinu

Mladi članovi varaždinske podružnice osnovali su 8. studenog 2014. Forum mladih UBH Prsten u Varaždinu. Tom prigodom nazočne su pozdravili predsjednik varaždinske podružnice UBH Prsten Mario Paurević i predsjednik Foruma mladih iz Zagreba Tonči Visković. Zaželjeli su im mnogo uspjeha u radu te izrazili nadu da će se nastaviti uspješna suradnja Foruma mladih u Zagrebu i novoosnovanog Foruma u Varaždinu. Za predsjednika Foruma mladih u podružnici Varaždin izabran je Ilija Ponjavić, a za zamjenika Alen Ilić. Novoizabrano vodstvo nije skrivalo svoje zadovoljstvo izborom te su obećali da će opravdati povjerenje koje su im jednoglasno dali svi nazočni članovi. Poslije pozdravnog govora predsjednika novoosnovanog Foruma mladih uslijedilo je neformalno druženje uz kolo, pjesmu i hladnu zakusku. Mladi članovi su već iznimno aktivni u radu i djelovanju podružnice, u KUD-u Prsten i malonogometnoj ekipi koja redovito trenira i sudjeluje na humanitarnim turnirima.